Hakkımda

1981 yılında Ankara’da doğdu. 9 yaşında Türkiye’nin radikal müzisyenlerinden birisi olan Can Atilla ile başlayan piyano eğitimi yolculuğum, daha sonra kıymetli hocalarım Ferial Şehirlioğlu, Nevhiz Ercan, Vuslat Koyuncu, Mehmet Emin Göktepe ve Nuran Altuğ ile devam etti. Piyano derslerimin yanısıra 4 sene çok sesli korolarda korist olarak yer aldım. Koro ile başlayan şarkı söyleme heyecanımı Keriman Davran, Hülya Kazan gibi değerli hocalardan şan dersleri alarak pekiştirmeye çalıştım. Üyesi olduğum korolarla çeşitli yarışmalara ve açılışlara katıldım.
Hayatın “neden/niçin?”lerine olan merakım kendisini elbette müzikte de gösterdi. Müziğin organik yapısını, kültürle ilişkilerini, yüzyıllar süren gelişim ve değişimlerini incelemek/anlamak için Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Müzikoloji Anabilim Dalı’nda lisans eğitimimi tamamladım. Lisans yıllarımda özel piyano dersleri vermeye başladım. Aynı senelerde birçok sempozyum ve konferansın organizasyonunda yer alıp; sempozyumlara konuşmacı ve raportör olarak da katıldım. Bir yandan da çeşitli yerel dergiler ve klasik müzik dergileri için müzik yazıları yazıp, röportajlar yaptım. Ülkemizin değerli piyanistlerinden Hande Dalkılıç’a Basın Danışmanlığı ve Halkla İlişkiler desteğinde bulundum. Kısa süreli olarak “Yamaha Erken Müzik Eğitimi” programı ile ilgilenip; 4 – 7 yaş arası çocuklarla grup dersleri yaptım.
Kendim için yaptığım en güzel şeylerden birisi dediğim yoga ile tanışmam; ilgilendiğim konularda her zaman daha çok bilgi sahibi olma hevesim beni Yoga Eğitmenliği serüvenine attı. Böylelikle Yoga Alliance’e bağlı 200 saatlik Yoga Eğitmenliğini tamamladım. Halen özel piyano derslerimin yanısıra Vinyasa ve Çocuk Yogası Eğitmenliği de yapmaktayım.
“Seminer, Panel ve Sempozyumlar” 
“Müzikoloji Platformu: Bugün, Toplum ve Müzik Tartışmalar Zinciri -4-”
İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi / İstanbul (2008, Eylül 20)
(düzenleme kurulu üyesi, raportör ve konuşmacı)
“Doğumunun 100. Yılında Ahmed Adnan SAYGUN Sempozyumu” Bursa (2007, Mart 09-10)
(düzenleme kurulu üyesi ve raportör)
“Doğumunun 104. Yılında Cevad Memduh ATLAR Paneli” (2006, Haziran 03)
Bilkent Üniversitesi / Ankara
(düzenleme kurulu üyesi)
“Ölümünün 44. Yılında Mahmut Ragıp GAZİMİHAL Paneli” (2005, Kasım 19)
Bilkent Üniversitesi / Ankara
(düzenleme kurulu üyesi)
“Ölümünün 15. Yıldönümünde ‘Gültekin ORANSAY’ Paneli” (2005, Ocak 08)
Bilkent Üniversitesi / Ankara
(düzenleme kurulu üyesi)
“Müzik Yazarlığı” 
Argentium Dergi / müzik yazarlığı (2008)
Andante Klasik Müzik Dergisi / müzik yazarlığı (2007)
Incity Dergi / müzik yazarlığı (2004-2005)
Mini Town / erken müzik eğitmeni (2008)
Piyanist Hande DALKILIÇ’ın özel basın ve halkla ilişkiler danışmanlığı (2008)
“Sertifikalar”
Yoga Alliance 200 saat Yoga Eğitmenliği (Vinyasa) (2010)
Yoga Kids Çocuk Yogası Eğitmenliği (2015)